Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Cingöz RecaiSherlock Holmes'e Karşı Cingöz RecaiHikayeler 4

5 İş Gününde Kargoya Verilir.
220,00 TL
- +
9786051557854
705362
Sherlock Holmes'e Karşı Cingöz Recai
Sherlock Holmes'e Karşı Cingöz Recai Cingöz Recai Hikayeler 4
220.00

Cingöz Recai serisinin en heyecanlı maceraları başlıyor! İstanbul Emniyeti, baş edemediği kibar serseriye karşı yardımlarını almak üzere, meşhur İngiliz polis hafiyesi Sherlock Holmes ve yardımcısı Doktor Watson’ı İstanbul’a davet eder. Şöhretli ikili Sirkeci Garı’na adımlarını atar atmaz muazzam bir kovalamaca başlar; fakat Holmes’ün tabiriyle, “Türklere mahsus fevkalade cesaret, tehlikeden yılmamak, mükemmel projeler tertip etmek kabiliyeti”ne sahip Cingöz Recai, her macerada İngiliz hafiyelerini tufaya getirmeyi başarır. Artık, Doktor Watson’ın gözlemlerine göre, Sherlock Holmes’ün maneviyatı bozulmuş, Baker Sokağı’nın büyük başarılara imza atarak namı dünyayı tutan dedektifi, uğradığı hezimetlerden müteessir halde, geceleri vaktinde uyuyamamaya, eskisi kadar iştahlı yemek yiyememeye, daha evvel günde on bir defa doldurduğu piposunu on dokuz defa doldurmaya, sabahları tatlı bir kahkahayla uyanırken kuru bir öksürükle kalkmaya başlamıştır.

1928’de, Arap harfleriyle neşredilen onparalık serilerin sonuncusu olan Sherlock Holmes’e Karşı Cingöz Recai’de 15 macera yer almaktadır:

1 - Kaybolan Adam 2 - Karanlıkta Hücum 3 - Han Baskını 4 - Yerin Dibinde Sesler 5 - Gece Tuzağı 6 - Ateşten Gözler 7 - Sekiz Adım Kala 8 - Al Kanlar İçinde 9 - Gece Kuşları 10 - İmdat 11 - Şeytani Tuzak 12 - Sahte Sherlock 13 - Domuz Sokağı Vak’ası 14 - Polis Tuzağı 15 - Cingöz’ün Ziyafeti.

0 Serinin diğer kitapları gibi bir solukta okunuyor ve serinin diğer kitaplarına nazaran Sherlock etkisiyle bir kaç tık üstte, takipteyiz.
Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat