Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Ücret İadesi ve İptal

İptal ve İade:

1 - Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört ( 14 ) günlük süre içinde cayma hakkı hükümlerine göre iade edebilirsiniz. Kullanılan, değiştirilen, tahrip edilen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkınızı kullanmadan önce yasal iletişim yolları ile bunu Ötüken Neşriyat'a bildirmeniz gerekmektedir. 14 günlük süre Kargonun teslimi ile başlamaktadır. Cayma hakkının kullanımında Aras Kargo ile yapılan gönderimler için kargo ücreti ödenmektedir. 

2 - Sayfası eksik, basım hatası bulunan, formaları yanlış yerleştirilmiş kitapların mesuliyeti Ötüken Neşriyat'a aittir. Bu tür kitapları önceden haber vermek kaydıyla kargo ücreti Ötüken Neşriyat tarafından ödenecek şekilde tarafımıza göndererek değiştirilmelerini talep edebilirsiniz. 

3 - www.otuken.com.tr sipariş aldığı ürünleri stoktan göndermektedir. Kısa süre içinde stoğu yenilenemeyecek bir kitabın sipariş edilmesi durumunda Ötüken Neşriyat önceden bildirmek kaydıyla siparişi bölerek eksik gönderim yapabilir. Diğer ürünler ayrı bir siparişe aktarılarak stok yenilendiğinde ayrıca kargo ücretsiz olarak gönderilir.

4 - www.otuken.com.tr  sitesinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi ürünler faturalandırılmadan iptal edebilirsiniz. Faturalandırılmış siparişlerin iptali yapılmamaktadır. Siparişlerinizi her zaman Sipariş Takip Sayfasından takip edebilirsiniz.

5 - Ürün bedellerinin iadeleri ödeme yapılan yönteme göre; kredi kartları ile yapılan ödemelerde kredi kartları, banka havalesi veya posta çeki havalesinde ise müşteriden alınan hesap numaralarına yapılır. İade süresi 3 iş gününü geçmez. 

6 - Yukarıdaki hususlarla ilgili bir anlaşmazlıkda Mesafeli Hizmet Yönetmeliği gereğince Hakem Heyetleri ve İlgili Mahkemeler Yetkili olacaktır. Siparişinizi onayladığınızda yukarıdaki hususları kabul etmiş olacaksınız. Bu hususlar www.otuken.com.tr sitesinin muhtelif yerlerinde ve Mesafeli Hizmet Sözleşmesinde ayrıca belirtilmiştir.

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat