Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Sipariş Koşulları

Sipariş Koşulları:

1 - www.otuken.com.tr kitap satış e-ticaret sitesidir. Sitemizde satışa sunulan kitapların tamamı Ötüken Neşriyat A.Ş.'ye aittir.

2 - www.otuken.com.tr sitesinde ki tüm ürünler yasalara uygun şekilde Bandrollü olarak satılmaktadır. İkinci el, korsan veya sahaf kitap satışı yapılmamaktadır.

3 - www.otuken.com.tr 18 yaşından büyüklere hizmet vermektedir. 18 yaşından küçüklere yönelik yayınlar satılmakta ancak 18 yaşından küçüklerin siparişleri işleme alınmamaktadır.

4 - www.otuken.com.tr sitesinden Kredi Kartı ( Peşin veya Taksitle - Peşin 3Ds ile ), Bankamatik Kartı, Banka Havalesi veya yoluyla hizmet alabilirsiniz. Banka havalesi için ödeme yaptığınız kurum ayrıca hizmet ücreti talep edebilir. Banka havalesi veya Posta Çeki havalesi ile yapılan ödemelerde ödeme dekontunun Faks (0212 251 0012 ) veya E-posta (eticaret@otuken.com.tr) ile bildirilmesi yada iletişim formu aracılığıyla ödeme beyanında bulunulması siparişlerin işleme alınmasını hızlandırmak açısından önemlidir. 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerin iptali hakkı Ötüken Neşriyat'a aittir. İş günlerine cumartesi dahil değildir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü gönderimi yapılır. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü işleme alınırlar. İptal edilen bir siparişin ödemesi yapılmışsa verilen sipariş incelenir ve herhangi bir ücret farklılığı bulunmazsa sipariş tekrar işleme alınır. 

5 - www.otuken.com.tr sitesinde aksi belirtilmemişse stokla ürün satışı yapılmaktadır.  Siparişin verildiği tarihte var olmayan ve ön görülmeyen;
Kitapların yeni baskı yapması, deponun sevkiyat yapmasına engel teşkil edebilecek, tabi afet savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza gibi mücbir sebeplerden gönderim süreleri aksayabilir. www.otuken.com.tr sitesinde 7 iş gününden uzun gönderim süresi bulunmamaktadır.. Aksi bir durum oluştuğunda müşteriye mutlaka bilgi verilir.

6 - www.otuken.com.tr sitesinden vermiş olduğunuz siparişler yasalar çerçevesinde irsaliyeli fatura ile gönderilmektedir. Fiyatlar TL bazında olup kitaplar için uygulanan KDV oranı %0 kargo için uygulanan KDV oranı ise %20'dir. 1 Şubat 2019 itibariyle kitapta uygulanan KDV oranı %0 olarak belirlenmiştir. Ötüken Neşriyat e-fatura mükellefidir. Gerçek ve Tüzel kişilere kesilen faturalar e-fatura olarak kesilmektedir. Tüzel Kişiler için Vergi Numarası ve Vergi Dairesi belirtilmesi zorunludur.

7 - www.otuken.com.tr sitesi Aras Kargo ve Sürat Kargo ile ürün göndermektedir. Bu firmalarla yapılmış anlaşmalar sonucunda alınacak ücretler belirlenmiş olan ücretler Kargo ve Teslimat bölümünde belirtilmiştir. 

8 - www.otuken.com.tr sitesinde müşterilerin bilgileri 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

9 - www.otuken.com.tr sitesinden üye olmadan sipariş verilebilir. 

10- Sitemizde yayınlanan tüm fiyatlar KDV dahil fiyatlardır. Fatura ve Ödeme sayfalarında kitap ücretleri KDV hariç fiyat + KDV tutarı olarak gösterilir. 

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat