Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Cingöz RecaiCingöz'ün Esrarı

5 İş Gününde Kargoya Verilir.
210,00 TL
- +
9786051557427
705316
Cingöz'ün Esrarı
Cingöz'ün Esrarı Cingöz Recai
210.00

“Nezaketsizliğime hükmetme. Seni böyle kurbanlık koyun gibi bağlamak istemezdim. Ne yapayım ki senin de bana zararların dokundu. Bütün teşkilatımı altüst ettin. Yetmiş, seksen bin liralık eşyamı ve alet edevatımı hükümetin eline geçirttin. Bütün esrarım meydana çıktı. Server Bedi bunları duyarsa, belki de “Cingöz’ün Esrarı” diye bir roman yazacaktır. Biliyorsun ki bu muharrir, seninle benim bütün mücadelelerimizi, maceralarımızı ballandıra ballandıra yazıp kitap yapıyor ve şimdiye kadar on vakamızı yazdı. Ben kendisine, bu son büyük maceramızı da yazmak müsaadesini vereceğim. İcap ederse birçok noktalarını da kendim anlatacağım. Tabii, biçare muharriri de tevkif etmeye kalkmazsan. Varsın, esrarım meydana çıksın.” Biçare muharrir tevkif edilmedi ve 10 kısa hikâyeden oluşan “Cingöz Recai’nin Harikulâde Sergüzeştleri” serisinden sonra, 1925 yılında muhteşem serserimizin maceralarının anlatıldığı ilk roman olarak Cingöz’ün Esrarı neşredildi. Didem Ardalı Büyükarman ve Süheyla Ağan’ın titiz aktarımı ve notlarıyla sunuyoruz.

0 Kesinlikle tavsiye edeceğim bir polisiye roman. Olayların sonunu kestiremenin zor olduğu bir kitaptı.Bu kitabı hazırlayan herkese teşekkürler.
0 Dilimize ait polisiye maceraları okumanın ayrı bir şirinliği var, bu eser de onlardan ve titizlikle hazırlanmış, emeği olan herkese teşekkürler.
Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat