Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Kampanyalar

3 Mayıs Türkçüler Günü Kampanyası

Kıymetli Dostumuz,

  1. Kampanyamız 03 Mayıs 2024 00:01'de başlayacak ve 12 Mayıs 2024 23:59'da sona erecektir.
  2. Kampanya süresince 50000 adet kitap %50 indirim ile satışa sunulacaktır. Her kitaptan belirli bir stok ayırılmış olup ürün detaylarında ayırılan stok adetleri gösterilecektir. Stok bittiğinde gerekli görülürse yeni stok eklenebilir. Yeni eklenecek stoklar için indirim oranları değişebilir. Açılan stoklar için belirli bir adet üstünde alım yapılması engellenebilir. Stokları biten kitaplar normal satış iskontosuna çekilecek ve stok sayısı belirtilmeyecektir. Süreli yayınlarda kargo ücretsiz gönderim yapılmayacaktır.
  3. Kampanyamız süresince tüm siparişler için gönderim süresi 5 gündür. Kampanyamız süresince aynı gün gönderim yapılmayacaktır. 
  4. Yayınlanan fiyatlar sadece www.otuken.com.tr web sitemiz için geçerli olacaktır. 
  5. İndirimlerden faydalanmak için üyelik şartı aranmamaktadır. Üye olmadan sadece kredi kartı ile sipariş verilebilir.
  6. Whatsapp ve diğer destek numaralarımız kampanya süresince sınırlı olarak destek hizmeti verecektir.
  7. Kampanyamız süresince siparişlerden ürün iptal etme işlemi yapılmayacaktır. Sadece sipariş iptalleri ürünler fatura edilmediği sürece yapılabilecektir.
  8. Sipariş özetleri e-posta adreslerine gönderilmektedir. Kargo takip numaraları cep telefonlarına sms olarak ve e-posta adreslerine gönderilecektir.
  9. Teslim alınmayan kargolar için tekrar yapılacak gönderimlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Tekrar gönderimler kargo çıkış yoğunluğuna göre ayarlanacaktır.
  10. Gönderimler Aras Kargo ile yapılacaktır. 

Ötüken Neşriyat kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat