Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Kampanyalar

Her yıl 3 Mayıs tarihinde düzenlediğimiz Türkçüler gününe özel indirimimizin yanına bir yenisini ekliyoruz.

Bundan sonra bir değişiklik olmazsa her yıl 29 Ekim haftasına özel bir indirim kamyanyası daha planlıyoruz.

Bu yıl ilkini 20 - 29 Ekim tarihleri arasında yapacağımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kampanyamız hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

1 - Kampanyamız 20 - 29 Ekim tarihleri arasında olacaktır. İndirimlerin başlangı saat 20 Ekim saat 00:01 olarak belirlenmiştir. Bitiş zamanı 29 Ekim saat 23:59'dur.

2- Kampanya süresince www.otuken.com.tr sitemizde tüm kitaplarımız için asgari indirim oranımız %40 olarak belirlenmiştir.

3- 20 - 29 Ekim tarihleri arasında hergün 1 kişiye @otukennesriyat Twitter hesabımızdan 100 TL değerinde Ötüken İndirim Çeki hediye edeceğiz. İndirim çekinin kullanılabilmesi için www.otuken.com.tr sitesinde üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. İndirim çekleri kampanya süresince de  kullanılabilecektir. (Son gün verilen hediye çeki hariçtir. İlk günün hediye çeki bir sonraki gün verilecektir). Çekilişe gün içinde sipariş verenler herhangi bir işlem yapmalarına gerek kalmadan katılacaklardır. Kazanan kişi bir sonraki gün yine @otukennesriyat twitter hesabımızdan duyurulacaktır.

4 - 20 - 29 Ekim tarihleri arasında hergün 5 kişiye +%10 indirim çeki hediye edilecektir. Hediye çekleri gün içinde herhangi bir saatte yine @otukennesriyat  Twitter hesabımızdan duyurulacaktır. Hediye çekinin kullanılabilmesi için www.otuken.com.tr sitesine üye olunmuş olması gerekmektedir. Bu hediye dağıtımında çekiliş olmayacak hızlı bir şekilde hediye çekini sepetine uygulayan ve siparişini tamamlayan ilk 5 kişi kullanım hakkını kazanacaktır. 

5 - Kampanya süresince farklı hediye çekleri, ücretsiz kitaplar vs gibi önceden planlanmamış hediyeler de verilecektir. 

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat