Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Üyelik Koşulları

1 - otuken.com.tr'den dilerseniz üye olarak hizmet alabilirsiniz.

2 - Üyelik için herhangi bir ücret veya ileriye dönük aidat alınmamaktadır.

3 - Kitaplarımızın satışını yapmak isteyen kuruluşlar bayi başvurusunda bulunabilir. Bayilere göre farklı ödeme imkanları ve iskontolar ayarlanabilir. 

4 - otuken.com.tr'da farklı üyelik tipleri bulunmaktadır. Farklı üyelik tiplerinin farklı indirim ve avantajları olabilir. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi eticaret@otuken.com.tr e-posta adresine yazarak alabilirsiniz.

5 - Üye olurken girmiş olduğunuz bilgiler kesinlikle 3. taraflarla paylaşılmamaktadır. (Mahkame kararı ile yapılabilecek başvurular bunun dışındadır.)

6 - Üyelikten dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılmanız durumunda vermiş olduğunuz siparişler de dahil olmak üzere tüm bilgileriniz sistemden silinecektir. Daha sonra tekrar üye olmak için farklı bir e-posta adresi kullanmak zorundasınız.

7 - Üye olurken e-posta ile yeni çıkan kitaplardan haberdar olmamayı tercih edebilirsiniz. Ancak her durumda üyeliğiniz, siparişiniz ve diğer destek konularında veya sepetinizle ilgili işlemlerde tarafınıza e-posta gönderilmeye devam edecektir. Bu e-postalar otuken.com.tr uzantılı farklı e-posta adreslerinden gönderilebilir.

www.otuken.com.tr

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat