Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Çilli Çirpi 6 / Bir Yıldız Gibi Parlamak Nasıl Mümkün?

Aynı Gün Gönderim
125,00 TL
- +
9786254084935
706069
Çilli Çirpi 6 / Bir Yıldız Gibi Parlamak Nasıl Mümkün?
Çilli Çirpi 6 / Bir Yıldız Gibi Parlamak Nasıl Mümkün?
125.00

Lalalalala!

Çilli Çirpi’nin doğum günü, o artık 12 yaşında. Fakat bir aksilik var, anne ve babası doğum gününe katılamayacak. Ön bacakları olmadan doğan kuzunun hâli de onu gerçekten çok üzdü. Ekrem dede ile çıktıkları küçük gezintinin bir faydası olur belki. Hayattaki garip sırları doğayı gözlemleyip keşfedebilecek mi? Bedestene gidecekler arasına katılmayı da ihmal etme.

Sahi unutmadan yağmurlu bir gecenin ardından Cevdet dedenin ineği Sarı Çiçek, ortadan aniden kayboldu! Tüm köy aramaktan vazgeçmişken Çilli Çirpi ve arkadaşları buzağısı yalnız kalan ineğin izini sürmekte kararlı. Notlar alındı, ipuçları takip edildi; acaba Sarı Çiçek’i bulabilecekler mi?

“Hayvan Pusulası”nın sayfaları şimdi sürüngenler için açılıyor. Seni çok şaşırtacak şeyler var. Mesela bukalemunun dili jetten hızlı desem ya da iguananın kuyruğunu kamçı olarak kullandığını söylesem… Kaplumbağanın dişleri olmadığını, timsahların renk körü olduğunu ve daha nice bilgileri Çilli Çirpi ile birlikte öğrenmeye hazır ol! Çilli Çirpi dedesinin anlattığı hikâyedeki kız gibi parlayabileceğine şahit oldu. Eee, hadi parlamaya başlayalım!

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat