Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Aşk KitabıHızır Serisi 1

Aynı Gün Gönderim
123,75 TL
- +
165,00 TL
%25
9786254086656
706207
Aşk Kitabı
Aşk Kitabı Hızır Serisi 1
123.75

Bu kitap Âlem-i Gaip’te yaşayanlar için son derece önemlidir. Ne var ki Âlem-i Aşikâr olan bu dünyada işler öyle çabucak hallolacak gibi değildir. Derdi olana bir dert daha verilir, çıkmaz yollar kanaviçe gibi işlenir ki insan evladı topraktan yapılma bir âlemde olduğunu unutmasın. Unutmazlar da… Ta ki aşk kapıyı çalıncaya kadar. Nedir aşk? Dünyanın üzerine örtülen ölüm perdesinin yırtılması, siyah beyaz kalemle yazılmış ömrün bir çiçekle renklenmesidir.

Hikâye, Hızır’ın Kaygusuz’a Aşk Kitabı’nı bulmasını söylemesiyle başlar. Ölümle doğum aynı anda gerçekleşir ve arayışın ilk adımları atılır. Kaygusuz Abdal, Zeliha, Mahir Dede, Göğ Hatça, Karanlık Evliya, Şeyh Bedrettin, Gajgaj Dede, Hızır ve diğerleri… Bizi Aşk Kitabı’na götüren bu soluksuz macerada Âlem-i Gaip ve Âlem-i Aşikâr evrenlerinde neler olacağı, Aşk Kitabı’nı “aşk” kitabı yapan olayların nasıl sonlanacağı büyük bir merak konusudur.

Fantastik ögeleriyle geçmiş, bugün ve gelecekten ötede, zamanın bambaşka boyutlarının görülebileceği bu kitapta Bektaşi edebiyatının temel kavramları da romanın öğretici yanını korumaktadır.

5 Çok etkileyici, çok sürükleyici, çok Aşk❣️Yazarın tüm diğer romalarında olduğu gibi müthiş mânâların açıldığı bir solukta okuyacağınız bir kitap. Ayşe Acar’a bu zevki bizlerle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum. Gönlüne sağlık, bereket…❤️
Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat