Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Atlı Han'ın Oğulları

Aynı Gün Gönderim
150,00 TL
- +
9786254084409
706014
Atlı Han'ın Oğulları
Atlı Han'ın Oğulları
150.00

Hasan Erdem, Doğu Avrupa’da hâkimiyet kuran ve Avrupa’nın neredeyse tamamını nüfusu altına alan Türklerin büyük başbuğu Atilla’yı ve onun korkusuz savaşçılarını ele aldığı üç kitaptan oluşan Atilla serisinden sonra Atlı Han’ın Oğulları ile okuyucusunun karşısına çıkıyor. Atlı Han’ın Oğulları romanı, Atilla’nın ölümünden sonra taht kavgasına tutuşan üç kardeşin başından geçenleri konu almaktadır.

 

Dengizik Han’ın içinde bir gazap denizi coşmaya başlamıştı. Yüzü aç bir kurdun ifadesine bürünen, damarları öfkeyle şişip kabaran, şakakları nabız gibi atan, gözleri çakmak çakmak olan Dengizik Han sağ elini hışımla beline koydu.

- O zaman seninle yollarımızı ayırıyoruz, kardeşim. Akıllı olduğunu sanıyor, kendini benden üstün görüyor, yıllardır barıştan başka kelime etmiyor, Hunların pusatlarını körleştiriyor, yiğitliğini unutturuyorsun. Kurdun kuzuyu izlediği gibi beni izlemeyecek, her şart altında benim yanımda durmayacaksan, senin gibi düşünen boy beylerini de yanına alıp hemen çadırımı ve Hun topraklarını terk et. Bir hafta içinde çekip gitmez isen dökülecek Hun kanının sebebi de sen olursun.

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat