Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

İki Dünya Arasında

Aynı Gün Gönderim
105,00 TL
- +
140,00 TL
%25
9789754370898
238
İki Dünya Arasında
İki Dünya Arasında
105.00

Gurbet insanın kendisiyle boy ölçüştüğü yerdir. Aşk ise orada bir başkadır. Yalnız olan insanın bütün ümitleri o sihirli ilişkide gizlidir. Ona bir adım daha yaklaşmak heyecanıyla gam dehlizini andıran gecelerde sabahlar iple çekilir; ne yazık ki kaderde talihsizlik varsa, her doğan gün aradaki duvarı biraz daha örer. Bu durum hisli ve içli gurbeti yürek ağrılarıyla dokur; ah ne o ağrılara tahammül edilir, ne de onlardan kopulur...

0 Ayhan,Margeret ve Hildegart... Ayhan Türkiye'den Almanya'ya okumaya gitmiş,gurbette yalnızlık ve gelişen olumsuz olaylar yakasıni bırakmamiş ve her geçen gün daha da dipe vurmuş bir gençtır. Bu romanda en çok üzüldüğüm karakter Margeret'tir.Bizim yağız Türk delikanlısına aşık olmuş lâkin onun başka bir kızı sevmesine fazla dayanamamış ve intihar etmiştir.Hildegard ise Ayhan'ın aşkindan yanip tutuştuğu karakterdir.Aşkları kemale eremedi. Öyle güzel bir aşk hikayesiydi ki keşke sonu öyle olmasaydı... "Sevdiğimiz kişiye mutluluk temennisinde bulunmak bu dünyadaki en kötü acıdır bize..."
0 Artık "O" arada değil, o burada değil. Hildegard ve yaşananlar, anılar ve köşeler bu dünyada kaldı. Bu kitabın arasında..
Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat